OFERTA

Moja oferta skierowana jest do wszystkich podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych i osób prywatnych na terenie całego śląska i nie tylko.

Oferuję profesjonalny serwis fotograficzny z zakresu: obsługi uroczystości ślubnych, chrztów, konfirmacji, komunii, studniówek, imprez rodzinnych itd.

Obsługa fotograficzna imprez, szkolenia, konferencje, spotkania integracyjne, bankiety, występy artystyczne itp.

Fotografia reklamowa-zdjęcia do folderów, ulotek, banerów, stron internetowych itp. W mojej pracy wykorzystuję wysokiej klasy profesjonalny sprzęt. Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Duże doświadczenie, niepowtarzalne pomysły i pełne zaangażowanie oraz dobra znajomość zasad fotografii i wyczucie dobrego smaku jest gwarancją wysokiej jakości moich usług.

Mam także kontakty do profesjonalnych osób, których usługi z czystym sumieniem mogę polecić, a mianowicie:

fryzjerem, kosmetyczką, orkiestrą, DJ, kamerzysta, samochód do ślubu, bryczka, karoca ślubna.

 

OFERTA DLA ŚLUBÓW:

Fotoreportaż ślubny ,,LUX” obejmuje:

-przygotowania w domu Pani Młodej

-błogosławieństwo, wyjście z domu

-ceremonia ślubna w kościele lub USC

-życzenia gości

-przyjęcie weselne, pierwszy taniec, krojenie tortu – do oczepin (na życzenie klienta)

  • sesja plenerowa – zostanie wykonana w dniu ślubu lub w terminie późniejszym, który wspólnie ustalamy.

 

W ramach usługi Fotografii Ślubnej otrzymują Państwo ode mnie:

-komplet płyt DVD z nadrukiem z kompletem zdjęć

-odbitki w wybranych przez Państwa formatach lub album cyfrowy z wybranymi również przez Państwa zdjęciami (decyzję o wykonaniu i zawartości albumu podejmują Państwo) Pliki, znajdujące się na płycie CD/DVD pozwalają na samodzielne wykonywanie odbitek w dowolnym formacie, wysyłanie drogą mailową oraz dzielenie się nimi z najbliższymi.

 

Zdjęcia ślubne to niezapomniana pamiątka, do której wracamy z przyjemnością. Oferuję Państwu niepowtarzalne, oryginalne ujęcia. Radosne chwile profesjonalnie zatrzymane w kadrze. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, dostosowuję się do potrzeb i życzeń klienta.

Skontaktuj się ze mną, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Pamiętaj o podaniu terminu Waszej uroczystości oraz miejscowości.