Follow Us:
Image Alt

Mobilna drukarka i fotobudka

Pamiątka z imprezy

Fotobudka z drukarką mobilną Event Print sprawi mnóstwo frajdy Twoim gościom, a zdjęcia wykonane za jej pośrednictwem znakomicie uzupełnią fotoreportaż z wesela, imprez firmowych, zjazdów rodzinnych i kinderbali. Spontaniczne ujęcia i zwariowane pozy bawią do łez, a radość towarzysząca zabawie emanuje z każdego zdjęcia.

Klasyczna budka fotograficzna z ekranem i obiektywem tworzy kameralne ministudio fotograficzne. Jako alternatywę dla fotobudki oferujemy mobilną drukarkę Event Print z dedykowaną aplikacją – wystarczy pobrać ją na swój telefon z systemem Android lub iOS, by na miejscu wydrukować każde wykonane nim selfie. Jeśli chcesz uchwycić pozytywną energię swoich gości okiem profesjonalisty, zapewnimy Wam całe dedykowane stanowisko Event Print z obsługą fotografa. Wystarczy kilka chwil, by oglądać i wymieniać się fotkami!

Zdjęcia z fotobudki na weselu świetnie sprawdzą się także jako zawartość pamiątkowej księgi, którą na życzenie dołączymy do zamówionego sprzętu fotograficznego. Zdjęcia z mobilnej drukarki wklejone na kartach księgi i opatrzone kilkoma ciepłymi słowami pod adresem młodej pary stworzą niezwykłą kronikę emocji i wzruszeń ich wielkiego dnia.

 

Szczegóły realizacji zlecenia:

  • minimalny czas wynajmu fotobudki/drukarki mobilnej: 2 godziny
  • odbiór sprzętu we własnym zakresie; opcjonalnie możliwy dowóz do klienta